Duha interier

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

O nás

Naše firma vznikla na počátku devadesátých let jako rodinná společnost s prodejnou a skladem v obci Pavlice ležící mezi Znojmem a Moravskými Budějovicemi. Po počátečním zaměření především na prodej plošného materiálu a potřeb pro truhláře se nabídka postupně rozšiřovala. V roce 2000 byla otevřena druhá provozovna ve Znojmě na Tovární ulici 10, blízko historického centra města, prodej tak mohl být rozšířen o další sortiment, především nábytek, svítidla, bytové doplňky, zahradní a hobby program. Od roku 2006 firma působí zároveň jako společnost s ručením omezením pod názvem DUHA INTERIER s.r.o., její rodinný charakter však zůstal nadále zachován.

Zaměřujeme se nejen na profesionální truhláře, kterým nabízíme kompletní servis od dodávek širokého sortimentu plošného materiálu a kování přes služby jako je formátování a hranování až po expedici objednaného zboží k zákazníkovi, ale snažíme se zároveň uspokojit rozmanité požadavky běžných zákazníků. Kromě širokého skladového sortimentu dodáváme zboží také na základě katalogových objednávek, v některých případech jsme schopni obstarat i to, co není běžně v nabídce obchodů našeho segmentu.

Jako rodinná firma jsme vsadili na individuální přístup k zákazníkům, nízkou cenovou hladinu veškerého sortimentu na místo spektakulárních akčních výprodejů, odpovědnost za kvalitu nabízeného zboží a komplexní služby. Jsme si jisti tím, že ten, kdo porovná šířku naší nabídky a ceny srovnatelného sortimentu s nabídkou kteréhokoli z mamutích obchodních řetězců, nebude příště pochybovat o tom, že nákup u nás se mu vyplatí. Přijďte se i Vy o našich kvalitách přesvědčit!